Неділя, 2018-06-24, 3:54 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Перекладач Google
Календар
Пошук
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

МЕДСЕСТРИНСТВО SHEIKO SITE

Центр працевлаштування та профорієнтації

Робота для студентів

Якщо у Вас немає досвіду роботи, не варто хвилюватися. Прислухайтеся до наших слушних порад і Ви знайдете собі гідну роботу.

1. Будьте активними. Великі компанії прагнуть наймати на роботу людей з активною життєвою позицією. У Вас може не бути достатнього досвіду роботи, але якщо Ви покажете, що у Вас є ентузіазм, Ви готові вчитися й розвиватися, виявляти ініціативу - Вам цілком можуть запропонувати роботу чи стажування в компанії.

2. Не брешіть у резюме та на співбесіді. До резюме слід ставитися як до документа. Не варто приписувати собі знання та навички, якими Ви в реальності не володієте - це легко перевірити. Фахівцеві достатньо поставити декілька запитань, щоб зрозуміти, що претендент бреше. Розмова з Вами буде короткою - навіть не встигнете розповісти про свої сильні сторони, які могли б зацікавити потенційного роботодавця.

3. Чітко розумійте специфіку посади, на яку Ви претендуєте. Ваше завдання - не втратити свій азарт і запал до роботи та чітко усвідомлювати, що вона однаково так чи інакше рутинна. Ви повинні продемонструвати своє розуміння робочих процесів.

4. Шукайте плюси. Ви знаєте англійську мову? Були старостою курсу? А можливо, у Вас є водійські права та свій автомобіль? Або Ви зараз одержуєте другу вищу освіту? Подумайте, які з Ваших навичок можуть реально стати в нагоді на роботі. Не варто розповідати, що Ви прекрасно готуєте шарлотку, якщо Ви влаштовуєтеся на позицію менеджера з продажу. А ось інформація про те, що Ваше хобі - веб-дизайн (наприклад - Ви розробляли сайт факультету) - Ваш козир, якщо Ви претендуєте на цю посаду в Інтернет-агентстві.

5. Будьте реалістом. Імовірно, починати Вам доведеться не з вищої посади. Можливо, Вам запропонують роботу асистента або джуніора. Не розцінюйте це як особистий провал. Тепер те, наскільки швидко Ви будете просуватися кар'єрними сходами, залежить тільки від Вас, Вашого бажання працювати та вчитися новому.

6. Готуйте рекомендації та портфоліо. Подбайте про те, щоб показати зразки своїх робіт. Можливо, Ви працювали десь на фріланс-основі або проходили практику за фахом? Усе це обов'язково вкажіть у резюме (якщо специфіка роботи дозволяє - додайте приклади робіт

або посилання на них).


День відкритих дверей: інструкція із застосування

День відкритих дверей - відмінний шанс для абітурієнта завчасно скласти правильне уявлення про виш, що сподобався, зрозуміти, чи зможете ви отримати там підготовку такого рівня, на який розраховуєте.

Сформуйте власну «гарячу п'ятірку»

Не варто бездумно відвідувати випадкові виші тільки тому, що вам на очі потрапило оголошення про день відкритих дверей, який там проводиться. Краще заздалегідь складіть для себе власну «гарячу п'ятірку» тих навчальних закладів, де є відповідний вам факультет. Насправді вишів може бути і більше, і менше п'яти. Все залежить від того, наскільки поширеною є спеціальність, яку ви хочете отримати. Зробити вибір допоможуть спеціальні довідники, журнали, Інтернет-ресурси.

Не ігноруйте перше враження

Не варто скидати з рахунків перше враження, яке складеться у вас при відвідуванні стін потенційної альма-матер. Пройдіться коридорами, загляньте в аудиторії. Прислухайтеся до себе, постарайтеся зрозуміти, чи подобається вам тут.

Буває так, що ніби привабливий навчальний заклад, зовні дуже навіть красивий, викликає нез'ясовне відторгнення. Не варто нехтувати тим, що говорить вам ваш внутрішній голос - найчастіше він нас не обманює ».

Задавайте питання

Після того як візуальне знайомство закінчене, приступаємо до найважливішої частини - з'ясовуємо всю таємницю. Буде краще, якщо ви заздалегідь запишете для себе запитання, відповіді на які хочете отримати. Отже, чим же варто поцікавитися?

Чи є у виші акредитація, що дозволяє видавати випускникам дипломи державного зразка, та чи включена в неї обрана вами спеціальність? Якщо акредитації ще немає, задумайтеся, а чи варто вчитися в такому навчальному закладі? Можливо буде розумніше відразу розвернутися і залишити його стіни?

Який прохідний бал на цікаву для вас спеціальність був у минулому році? Скільки бюджетних місць на вашій спеціальності? Відповіді на ці запитання допоможуть вам оцінити свої шанси на вступ на безкоштовній основі.

Чи можна згодом перевестися з платної форми навчання на безкоштовну? Для багатьох саме варіант з переведенням є найбільш прийнятним у прагненні отримати безкоштовну освіту.

Чи є пільги у якихось категорій абітурієнтів, які вони? Якщо у вашому «багажі», наприклад, є диплом коледжу про середню спеціальну освіту, і виш вітає його наявність, «рейтинг» цього навчального закладу в ваших очах природно повинен підрости.

Для приїжджих абітурієнтів велике значення має питання, чи є у вишу гуртожиток.

Зазвичай інститути самі повідомляють цю інформацію. Але про всяк випадок запишіть собі і це запитання, щоб в разі чого уточнити важливі відомості.

Молодим людям дуже важливо знати, чи є військова кафедра.

Майте на увазі, що, якщо на якесь із заданих вами запитань представники вишу відповідають неохоче, розпливчасто, явно чогось недоговорюючи, є привід серйозно замислитися про доцільність вступу до такого інституту.


Підводимо підсумки
Дану схему використовуйте на днях відкритих дверей у кожному з відібраних вами вишів. Після того як весь список буде відпрацьований, саме час зайнятися аналітикою. Перегляньте свої записи, згадайте плюси та мінуси навчальних закладів, свої враження про них. Виключіть з переліку ті виші, які вам точно не підходять. А для тих, що з честю витримали перевірку, підготуйте комплект необхідних документів і не пропустіть час,

коли їх можна буде передати до приймальної комісії.