Четвер, 2018-10-18, 10:10 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

МЕДСЕСТРИНСТВО

Інформаційний розділ

Головна » Статті » Медсестринство в інфектології » Лабораторна діагностика

Упаковування проб для транспортування

Лабораторії дотримуються певних правил використання бутлів і контейнерів. Кожен тип контейнерів служить для конкретних цілей. Для отримання достовірних результатів необхідно, щоб певні контейнери використовувалися при виконанні певних тестів. Контейнери забезпечені кольоровими кришками. Колір кришки вказує на ту речовину, що міститься в контейнері у вигляді рідини або порошку . Їх додавання переслідує дві мети: вони оберігають кров від згортання і підтримують нативну структуру кров'яних клітин або концентрацію ряду компонентів крові.

Для того щоб ці речовини добре перемішалися з кров'ю, необхідно кілька разів акуратно перевернути контейнер. Консерванти можуть бути необхідні при зборі добової сечі. Потреба в них визначається тим, які компоненти сечі досліджуються.

Всі контейнери, в які збирається матеріал для мікробіологічного дослідження (сеча, харкотиння, кров і т. д.), повинні бути стерильними і не можуть використовуватися, якщо їх ізоляція порушена. Деякі бактерії виживають поза організмом людини, тільки якщо зберігаються в спеціальних середовищах для транспортування.

 Для збереження біоптатів необхідна їх фіксація в формаліні. Тому контейнери, призначені для транспортування зразків тканин, містять цей фіксатор.

Всі контейнери з біологічним матеріалом повинні мати маркування: повне ім'я пацієнта, дату народження і місцезнаходження (відділення, клініка або адреса).

Лабораторії отримують багато сотень проб кожен день, серед яких можуть зустрічатися два зразка або навіть більше від пацієнтів з однаковими прізвищами. Якщо результат аналізу потрібно повернути, щоб внести його в медкарту, дуже важливо, щоб запис був зроблений точно і по ньому можна було легко  ідентифікувати хворого.Неправильно марковані проби можуть бути не прийняті лабораторією, в результаті чого пацієнтові доведеться заново здавати аналіз, що потребує додаткових витрат часу і зусиль з боку як хворого, так і медичного персоналу.

Категорія: Лабораторна діагностика | Додав: Iris (2018-08-07)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: